Domů / Novinky / REFILL - novinka ve světě obalů
Výrobci
PRODEJ B2B

Velkoobchodní poptávkový katalog obalů

  • pro kosmetiku

  •  farmacii

Jak vybrat správný obal?

 

 

Jsme pro Vás k dispozici

PO - PÁ   8.00 -15.00

  • info@mujkrem.cz

  • +420 777 043 531      

velkoobchod,  dotazy k produktům

 

REFILL - novinka ve světě obalů

REFILL - novinka ve světě obalů - MKpak | Partner pro obaly    SYSTÉM REFILL to je opakovaně použitelný kelímek. Nové plnění probíhá ne už nákupem celého obalu, ale pouze jen vnitřního bílého kelímku.

 

REFILL  nový systém obalů - seznamte se.

 

Seznamte se s doplňovacím systémem REFILL - řešením, které přináší balení kosmetiky do nové dimenze. Přesvědčte se sami, jak můžete ušetřit energii, snížit spotřebu vodních zdrojů a zároveň přinést svým spotřebitelům jedinečný design a funkčnost.

Inovativní, vyměnitelná vnitřní nádoba je nejen pohodlná pro vaše spotřebitele a nákladově efektivní pro vás, ale přináší také nebývalé možnosti konfigurace balení a možností dekorace, aby byly výhody vašeho produktu prezentovány v celé své kráse. Kromě naší standardní nabídky pro zdobení uzávěru a dózy Vám můžeme nabídnout i zdobení na obvod vnitřní dózy, které umožní nabízenému doplňovacímu systému, vypadat jedinečně, poutavě a výjimečně.

Umožníte-li spotřebitelům zakoupit pouze náplň do vnitřní nádoby, ušetříte energii, náklady na dopravu, vodu a materiál, čímž snížíte ekologickou stopu vašeho produktu. A co víc, sklenice a uzávěr lze vyrobit s použitím BIO materiálů.

V případě zájmu o tyto obaly nás kontaktujte na e-mailu : info@mujkrem.cz